Çanakkale Kütüphaneniz Eksik Kalmasın!

Çanakkale Muharebeleri’ni popüler tarih gözünden yeniden yorumlayan Anafarta Dergisi ve çocuklarımıza tarihi eğlenceli, öğretici bir şekilde aşılayan Parimpar Tarih ve Çocuk Dergisi’nin satışının yapıldığı Çanakkale Store çeşitli kampanyalarıyla Tarih severleri bekliyor!

Üzerinden 106 yıl geçmesine rağmen hâlâ birçok araştırmacının ve tarih meraklıların ilgi odağında olan Çanakkale Muharebeleri, Anafarta Dergisi’nin nitelikli yazar kadrosu ve orijinal belgeler ışığında hazırlanan makaleleri ile literatüre katkı sunmaya devam etmekte. Çanakkale Cephesi’nin açıldığı tarihten tahliyeye kadar geçen süre zarfındaki; muharebelere, cephe gerisi olaylara, ikmâllere, komutanlara, muharebenin kahraman zâbit ve efradı gibi birçok konuya yer verildiği gibi cephe hakkında yanlış bilinen ya da bilinmeyen olayları da Anafarta Dergisi’nin yayınları ile gün yüzüne çıkıyor.

Ayrıca geleceğin ışığı olan çocuklarımızda tarih bilincinin oluşmasını sağlamak ve tarihi sevdirmek amacıyla evrensel bir nitelikte hazırlanan Parimpar Tarih ve Çocuk Dergisi; eğiticiliğinin yanı sıra içerisinde yer alan çeşitli oyunlar, bulmacalar ile çocukların ilgisini çekmektedir. Türk ve dünya tarihinde dönüm noktaları oluşturmuş olaylar, kişiler, yerler gibi antik çağdan günümüze kadar birçok bilgi, değerli küçük okuyucular için hazırlanmaya devam ediyor.

Süreli yayınlar haricinde bünyesinde birçok tarih kitapları bulunduran Çanakkale Store aynı zamanda güzel kentimizin bir değeri olan Çanakkale seramiklerinin satışına da ev sahipliği yapıyor. Çeşitli aksesuarları da bulabileceğiniz Çanakkale Store, Anafarta ve Parimpar Tarih ve Çocuk Dergisi’nde belli sayılarda 50 lira ve üzeri satışlarda “kargo ücretsiz” kampanyasını duyurdu. Bizler de bu kampanyayı hem Çanakkale severlere hem de tarih severlere duyurmaktan memnunluk duyuyoruz.

Kampanya detayları ise şu şekilde; Anafarta 1 ve 9. sayılar, Parimpar 1 ve 7. sayılar arasında 50 lira ve üzeri alışverişlerinizde “D3RG1TML4” hediye çeki ile kargo ücretsiz olacak.

Keyifli okumalar!

Ayrıca Kontrol Et

57. ALAY’IN TEKİRDAĞ’DA KURULDUĞU ALAN TESPİT EDİLDİ

Birinci Dünya Savaşı’nın en kanlı çarpışmalarının yaşandığı Çanakkale Muharebeleri sırasında büyük kahramanlık gösteren ve kendisinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.